Prestissimo Ustroń

Usługi kurierskie z gwarancją

szybkiej dostawy…

Pomyśl — ile razy porządnie zdenerwowałeś/aś się na kuriera, czy firmę kurierską? Sprawa jest pilna, na tak zwane wczoraj!

Być może na dostarczenie czeka prezent urodzinowy, a nie wypada przecież przyjść pustymi rękami? Ważne dokumenty, których w natłoku obowiązków zapomniałeś/aś dostarczyć koledze z pracy, teraz z Twojego powodu nie zrealizuje projektu…

Twój błąd, fakt, ale nawet najlepszym się zdarza. Nie masz pojęcia jak to naprawić? Sam_a nie zdążysz dojechać z paczką do celu, a na kuriera nie możesz liczyć? Tragicznie to brzmi, ale na szczęście tylko w teorii. W praktyce wykonujesz jeden telefon — a konkretniej telefon do Taxi Prestissimo. Taksówkarz dotrze do Ciebie szybciej niż kurier, z tą różnicą, że pasażerem będziesz nie Ty a Twoja przesyłka.

Oczami wyobraźni możesz dostrzec zadowolonego solenizanta, który odpakowuje wymarzony prezent, czy też moment, w którym sukces Twojego kolegi wpływa pozytywnie również na Twoje wyniki w pracy, podczas gdy Ty beztrosko załatwiasz swoje sprawy, a kierowca taksówki kładzie na siedzeniu małego pasażera i dowozi go bezpiecznie na miejsce.

Wybierz usługi kurierskie, śpij ze spokojną głową!

Czy jest coś innego, co możemy zaoferować Tobie?

Dlaczego warto wybrać Taxi Prestissimo?

 • Płatność kartą lub gotówką

 • Klimatyzacja we wszystkich pojazdach

 • Możliwość przewozu zwierząt

 • Zawsze bezpiecznie, zawsze na czas

Opinie naszych Klientów

Formularz

  Masz pytanie?

  Adres siedziby

  ul. Tartaczna 10, 43-450 Ustroń
  tel.: +48 516 770 007

  Godziny pracy

  Pon - Pn: CAŁODOBOWO, Soboty i Niedziele: CAŁODOBOWO
  zamow@taxiustron.pl
  kontakt@taxiustron.pl