Prestissimo Ustroń

Taxi na lotnisko w kraju i za granicą?

Skorzystaj z naszych usług!

Nie jest Ci obce uczucie stresu towarzyszące przed podróżą samolotem? Nie chodzi o strach przed lataniem, lecz o strach przed… spóźnieniem! Odprawa, kontrola, nadanie bagażu — wszędzie są kolejki, a Ty nie możesz sobie pozwolić nawet na minutę obsuwy.

“Czy znowu poproszę bliską osobę, która zawiezie mnie na lotnisko, czy pojadę swoim samochodem i będę zmuszony opłacić parking? A co jeśli utknę w korku i nie znajdę nowej trasy?”

Koniec z tym stresem, nie musisz narażać swojego spokoju ducha, ponieważ kierowcy w Taxi Prestissimo znają każdy zakamarek, zgrabnie ominą uliczne korki, pozwolą Ci na zaoszczędzenie niemałych pieniędzy, które przeznaczył_abyś na lotniskowy parking i pozwolą Ci uniknąć upokorzenia przed członkami rodziny, których po raz 3 w tym miesiącu prosisz o podwózkę.

Podczas szybkiej, ale i bezpiecznej jazdy skorzystasz z chwili wytchnienia, złapiesz kilka głębokich wdechów przed dłuższą podróżą, sprawdzisz, czy w podręcznym bagażu niczego nie brakuje oraz rozsiądziesz się w wygodnej kanapie podczas miłej pogawędki z sympatycznym kierowcą.

Czy jest coś innego, co możemy zaoferować Tobie?

Dlaczego warto wybrać Taxi Prestissimo?

 • Płatność kartą lub gotówką

 • Klimatyzacja we wszystkich pojazdach

 • Możliwość przewozu zwierząt

 • Zawsze bezpiecznie, zawsze na czas

Opinie naszych Klientów

Formularz

  Masz pytanie?

  Adres siedziby

  ul. Tartaczna 10, 43-450 Ustroń
  tel.: +48 516 770 007

  Godziny pracy

  Pon - Pn: CAŁODOBOWO, Soboty i Niedziele: CAŁODOBOWO
  zamow@taxiustron.pl
  kontakt@taxiustron.pl